Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Napisz, Zamów CV

Czy wiesz, że...

...na rynku jest coraz więcej ludzi wykształconych z bogatym doświadczeniem?

Przy ciągle rosnącej liczbie ludzi ambitnych, wyszkolonych, posiadających szeroki wachlarz umiejętności i doświadczenie, znalezienie satysfakcjonującej pracy jest wyjątkowo trudne. Przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na luksus wybrania jedynie najlepszego spośród kandydatów.

...na 1 stanowisko pracy przypada średnio 10 chętnych?

Większość jest gotowa pracować ciężko za coraz mniejsze pieniądze. Dlatego dziś nie wystarczy być dobrym pracownikiem, gdyż dobrych pracowników jest wielu, przez co jednostka zastępowana jest tu statystykami skuteczności i opłacalności dla zatrudniającej firmy.

...prawie 1 700 000 ludzi szuka dziś pracy?

" W ciągu ostatniego roku (...) pracę straciło 87 tys. osób. W ciągu najbliższych tygodni zwolnieniami zostaną objęte jeszcze 23 tysiące osób. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć ze zgłoszeń firm, które muszą wcześniej poinformować o zwolnieniach większej ilości swoich pracowników." Tadeusz Różek- dziennikarz, publicysta naukowy, współpracuje z Gazetą Wyborczą, Wprost, Przekrojem, Wiedzą i Życiem, National Geographic

>>>>>> Napisz CV

Czym jest KreAktywne CV?

KreAktywne Cv to dokumenty aplikacyjne na miarę XXI wieku, niepowtarzalne, oryginalne, stworzone tylko i wyłącznie dla Ciebie, które idealnie wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom pracodawców i podwyższają Twoją wartość na rynku pracy.

>>> dowiedz się więcej

Dlaczego KreAktywne CV jest tak skuteczne?

W XXI wieku stare metody poszukiwania pracy już nie wystarczają. Pracodawcy poszukują profesjonalistów, którzy nadążają za zmieniającym się rynkiem pracy, ponieważ tylko takie osoby będą potrafiły dotrzymać kroku dynamicznie rozwijającym się firmom.

Te indywidualne dokumenty aplikacyjne tworzy doświadczony zespół składający się z grafika, psychologa i rekrutera. Daje to gwarancję, że stworzone dokumenty - CV na zamówienie - są przygotowane na wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i graficznym. Całościowy wygląd dokumentów oraz każdy ich najmniejszy element, jak chociażby styl czcionki lub kształt punktorów, jest indywidualnie dopasowywany do konkretnej osoby, jej cech osobowości czy branży. 

"W dokumentach aplikacyjnych stosujemy zasady neurolingwistycznego programowania oraz kierujemy się najwyższymi standardami sprzedażowymi, co podnosi skuteczność i jakość odbioru dokumentów przeglądanych przez potencjalnego pracodawcę. Dzięki współpracy z certyfikowanymi szkołami językowymi dajemy Ci wiarygodność tłumaczeń przez nas wykonywanych."  

Karolina Cala-Lewtak, Doradca zawodowy, Coach, Specjalista ds. KreAktywnych dokumentów aplikacyjnych

DLACZEGO PROFESJONALNE CV NA ZAMÓWIENIE JEST DUŻO LEPSZE OD KONKURENCJI

5 głównych powodów:

1. Robisz raz na zawsze. Dokumenty tworzymy zawsze tak, byś mógł je później sam edytować.
2. CV na zamówienie otrzymujesz zawsze w dwóch formatach: do edycji oraz PDF.
3. Wykonujemy Twoje dokumenty nawet w trybie ekspresowym BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.
4. Pomagamy urzędom pracy - u nas osoby BEZROBOTNE I STUDENCI PŁACA MNIEJ.
5. Dajemy gwarancję, że Twoje dokumenty będą atrakcyjne merytorycznie i wizualnie
 
>>>>>> Zamów CV                                                     zamów cv


Czy wiesz, że KreAktywne CV na zamówienie to pierwszy krok do znalezienia pracy

Doświadczony rekruter skanuje Twoje CV wzrokiem i zajmuje mu to ułamki sekund. To dokładnie tyle samo, ile zajmuje każdemu człowiekowi stworzeniepierwszego wrażenia. Owszem, ważne jest Twoje wykształcenie i doświadczenie, ale równie ważne jest to, by Twoje CV w ogóle zostało zauważone. Dlatego ten proces staje się najważniejszy w rekrutacji, a wraz ze swoimi KreAktywnymi dokumentami aplikacyjnymi możesz go przejść pewnym krokiem.
 
Użyj KreAktywnego CV jako sygnału dla pracodawcy, że ZALEŻY CI. Pomożemy Ci w wysłaniu własnie tego komunikatu.

JAK NAPISAĆ CV?

Poznaj 3 główne powody dla których warto oddać swoje dokumenty aplikacyjne w nasze ręce:

1. Każde KreAktywne dokumenty tworzymy indywidualnie od podstaw. 
2. Nasza obszerna wiedza z zakresu psychologii pozwala nam określić dokładnie Twój typ osobowości i uwypuklić mocne strony pod kątem potrzeb stanowiska. 
3. Zamawiając Pakiet KreAktywnych dokumentów (CV+LM) lub Pakiet VIP dodatkowo dostajesz od nas 10% zniżki na wybrane konsultacje (COACHING KARIERY, PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY REKRUTACYJNEJ, PORUSZANIE SIĘ PO RYNKU PRACY)
 
Ogromną satysfakcję daje nam zadowolenie klienta. Jeszcze większą - telefon z podziękowaniami i informacją o znalezieniu pracy. Indywidualne podejście, jakie cechuje naszą każdą współpracę, dodaje skrzydeł i wiary obydwu stronom. 


Zamów KreAktywne CV:

Zadzwoń tel. 533 993 337, lub napisz KONTAKT

KreAktywne CV na zamówienie daje Ci gwarancje

Jesteś objęty okresem ochronnym trwającym aż 3 dni. 
Przez 3 dni od momentu odbioru swoich dokumentów
możesz nanosić dowolną ilość drobnych zmian.
Wykonamy je dla Ciebie NIEODPŁATNIE. 
>>>>>> Napisz CV
 
                                                                              

WIEMY JAK DOBRZE NAPISAĆ CV,

a dobrze napisane cv i list motywacyjny zwiększają szansę na znalezienie dobrej pracy

KreAktywne CV na zamówienie doda Ci sił w poszukiwaniu pracy i sprawi, że Twoje dokumenty aplikacyjne będą wyróżniały się wśród innych. Twoje szanse na rynku pracy z KreAktywnym CV zdecydowanie rosną. Wysoką jakością Twoich dokumentów dodajemy Ci chęci do intensywnego poszukiwania pracy. Pamiętaj, że poszukiwanie pracy to tak naprawdę praca na cały etat! 
Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team