Festiwal Smaku
533 993 337
biuro@unlimitedgroup.pl

Personal Branding

Czym jest Personal Branding?

To kreowanie swojego pozytywnego wizerunku zawodowego. Personal Branding to potężna broń rynku pracy w XXI wieku. Znana wśród specjalistów marketingu jako jedno z głównych narzędzi promocji osoby i zarządzania jej wartością rynkową. Pojawia się zawsze tam, gdzie sukces osiąga się poprzez budowanie odpowiedniej reputacji i wizerunku.

Jak często googlujesz swoje imię i nazwisko?

Ile razy zżerała Cię ciekawość, co o Tobie piszą i czy "wyskoczy" coś na Twój temat wpisując swoje imię i nazwisko? W dzisiejszych czasach to czynność zupełnie normalna a nawet pożądana. Wiele pracodawców jak i osób publicznych codziennie sprawdza informacje na temat siebie w internecie. Ponadto za granicą coraz częściej pracodawcy przeprowadzają poszukiwania kandydatów do pracy właśnie na portalach społecznościowych. W Polsce tę metodę stosują już międzynarodowe korporacje.

Czy wiesz już, po co Ci niezwykła moc Personal Brandingu?

Umieszczając w internecie informacje na swój temat, którymi chcesz się podzielić, możesz kontrolować, czego dowie się o Tobie pracodawca. W Internecie nie można oddzielić życia prywatnego i zawodowego. Twoje zdjęcia na portalach społecznościowych będą oglądać nie tylko Twoi znajomi, ale również Twoi obecni i przyszli pracodawcy. Dlatego tak ważne jest, aby w umiejętny sposób selekcjonować informacje, jakie znajdują się o Tobie w internecie.

"Nareszcie nadszedł czas, abyś TY również mógł kreować

swój pozytywny wizerunek wśród przyszłych pracodawców."

 

3 główne korzyści Personal Brandingu przy poszukiwaniu pracy:

 

1. Informacje na Twój temat staną się bardziej dostępne

W ramach tej usługi zamieścimy w postaci profilu kompleksowe informacje dotyczące Twojej dotychczasowej kariery zawodowej na ogólnopolskich, profesjonalnych portalach internetowych najczęściej odwiedzanych przez pracodawców, tj: profeo, goldenline, monsterpolska, biznes-klasa.pl, kariera.pl i wiele innych.

2. Będziesz postrzegany jako profesjonalista

Dzięki dokładnie przygotowanemu i szczegółowo wypełnionemu profilowi Twój potencjalny pracodawca, klient czy partner biznesowy będzie miał wrażenie, że ma do czynienia z nieprzeciętną osobą, która jest świadoma zasad rządzących współczesnym rynkiem.

3. Będziesz mógł stworzyć i kontrolować swój wizerunek

Pośród wszystkich informacji na Twój temat wybierzemy te najistotniejsze, uwypuklające Twoje zalety i kompetencje, tworząc Twój profil zawodowy idealnie dopasowany do charakterystyki stanowiska, w którym się obracasz lub do którego aplikujesz.

 

Co jeszcze zyskujesz

Czas, który musiałbyś przeznaczyć na żmudne wypełnianie kolejnych tabelek profilu personalnego. My zrobimy to za Ciebie

 

Pewność, że twój profil zostanie przygotowany przez profesjonalistów, zarówno pod względem merytorycznym jak i pozycyjnym (wybór optymalnych serwisów)

 

Czy już wiesz, jak bardzo Twój wzrost szans na znalezienie pracy jest zależny od posiadania profesjonalnych informacji na Twój temat w Internecie

 

>>>skontaktuj się by zamówić usługę<<<

Partnerzy

Regulamin | Polityka prywatności | Copyright 2014 by Unlimited. Design & developement CreActive Team